AGENCJA OBROTU i WYCENY NIERUCHOMOŚCI "POSESJA"
Stalowa Wola ul. Okulickiego 16a
tel. 15 844 22 27
kom. 501 63 82 82
Posesja
Wyślij Drukuj Kalkulator opłat Powrót

ok.50m+80m, ALEJE JANA PAWŁA II OBOK BANKU PEKAO SA - WYNAJĘTE
Metraż 50+80 m2   Piętro PARTER   Cena/m2 +PIWNICA zł   Cena WYNAJĘTE
PARTER Z IWNICĄ PRZY PARKINGU, OKNA WYCHODZĄ NA GŁÓWNA ULICĘ JANA PAWŁA II, WITRYNA, PODJAZD SAMOCHODAMI...

1/ Lokal zajmuje ok.50m2 (parter) plus dodatkowo w tej samej cenie można użytkować piwnicę 80m2. Piwnica posiada instalację elektryczną, wodną i jest całkowicie wyremontowana.

2/ Licznik energii elektrycznej, wody, centralnego ogrzewania,

3/ Wejście od frontu, przeszlony, podjazd pod sam lokal samochodem,

4/ Cena wynajmu to XXXX plus zużycie energii elektrycznej, wody zimnej oraz ciepłej, centralnego ogrzewania (właściciel nie jest Vat-owcem),

5/ Właściciel przewiduje kaucję.


Wyślij Drukuj Kalkulator opłat Powrót



UWAGA: Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta nieruchomości stanowi jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
 

Mieszkania

Działki

Poszukujemy