AGENCJA OBROTU i WYCENY NIERUCHOMOŚCI "POSESJA"
Stalowa Wola ul. Okulickiego 16a
tel. 15 844 22 27
kom. 501 63 82 82
Posesja
Wyślij Drukuj Kalkulator opłat Powrót

PYSZNICA - ULICA KWIATOWA, SPRZEDANY
Metraż 107 m2   Pokoje 3+SALON   Działka 15 ar     Cena SPRZEDANY

PYSZNICA UL.KWIATOWA - CAŁKIEM FAJNY DOMEK...  

   Nieduży domek położony jest w południowo - wschodniej części Pysznicy, w kierunku na Słomianą, w odległości około 6km od Stalowej Woli.

   Działka o powierzchni 1500 /tysiąc pięćset/ metrów kwadratowych, posiada kształt prostokąta, którego dwa boki graniczą z innymi działkami zabudowanymi domami jednorodzinnymi, ogrodzona.

   Na działce znajduje się wolnostojący budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy (ok.50m2). Budynek mieszkalny murowany, nie podpiwniczony z dwiema nadziemnymi kondygnacjami oraz strychem. Nad wejściem do budynku zaprojektowano podcień. Powierzchnia użytkowa to 106,6m².

   Na parterze znajdują się: pokój dzienny o powierzchni 25,6m², kuchnia o powierzchni 13,3m², łazienka o powierzchni 4,52m², sień o powierzchni 3,3m², hall o powierzchni 6,5m², kotłownia o powierzchni 10,4m² wc oraz spiżarnia czy też garderoba. Na wysokim poddaszu zlokalizowano 3 niezależne pokoje (11,2m², 19,5m², 19,5m² - licząc po podłodze), łazienkę 6,6m² oraz garderobę.

   Budynek mieszkalny wybudowano w oparciu o projekt „Krokus 2” autorstwa firmy projektowej Archeton. Budowę rozpoczęto latem 1998r oraz sukcesywnie kontynuowano. Wybudowany z ceramicznego pustaka typu MAX oraz cegły kratówki, ocieplony dodatkowo wewnątrz 6cm styropianem. Ławy betonowe zbrojone, w budynku wykonana pierwsza wylewka, stropy zbrojone typu Akerman.

   Okna na całości drewniane, drzwi wejściowe drewniane, w budynku rozprowadzona instalacja elektryczna, wykonana podstawowa instalacja kanalizacyjna bez przyłącza do kanalizacji gminnej, wykonany przyłącz wody z ujęcia gminnego oraz gazu ziemnego.

   Schody prowadzące na poddasze użytkowe zbrojone wykonane z lanego betonu.

   Dach wielospadowy pokryty gontem bitumicznym.

NIERUCHOMOŚĆ SPRAWDZONA I PRZYGOTOWANA DO BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI


Wyślij Drukuj Kalkulator opłat PowrótUWAGA: Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta nieruchomości stanowi jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
 

Mieszkania

Działki

Poszukujemy